• (0212) 438 28 78
  • info@sibupharm.com

Hakkımızda

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Sibu Pharm, T.C Sağlık Bakanlığına kayıtlı, çalışmaları yine sağlık bakanlığı tarafından düzenlenen ve denetlenen uluslararası bağımsız bir ecza deposudur. Sibu Pharm 10 yılı aşkın sektör tecrübesiyle, faaliyetlerine her geçen gün büyüyen bir iş hacmiyle devam eden, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde, yerel pazarda artan talepleri karşılayabilen güçlü bir firmadır.

ESENLER’de bulunan Sibu Pharm 7.000’e yakın reçeteli ilaçları, aşıları, OTC ürünleri ve sağlık alanındaki diğer ürünleri, küçük hacimden çok büyük hacimlere kadar yerel arenadaki kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumlarına, ve diğer özel kuruluşlara kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Büyük bir titizlikle seçilmiş, genç ve dinamik yapısıyla Sibu Pharm personeli, evrensel değerlere saygılı kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, sorumluluk bilincinde olan ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel kişilerden oluşmaktadır.